DAVET ORGANIZASYON

Kir dügünü yapmak,at üzerinde gelin olmak istermisiniz? Istanbulun yani basinda Taksime 20 dakikalik bir mesafede sizlere hayal ettiginiz, yesillikler içerisinde konuklarin izin hiç unutamayacagi bir dügünü hayal ediyorsaniz bizi aramanin tam zamani.    

500 kisilik bahcesinde istege bagli açik büfe veya servisli yemek ve profesyonel organizasyonla konuklarinizin olaganüstü zevk alacagi tad ve eglenceyi sunuyoruz.

 

 

 

 

Çiftlik ortaminda konuklariniz kus sesleri arasinda atlarin kosusmalarini gölette balik ve ördeklerin yüzmelerini izlerken sizin at üzerinde dügün alanina girisinizin getirecegi heyecan. 
    

 

 

 

 

Kir bahcesinde çocugunuzun süslenmis at üstünde krallar gibi sünnet dügününü yapmak istermisiniz? 

 

 

 

 

Çocuk konuklarin eglenmesi için at gezintileri, palyoco , sihirbaz gösterileri, pamuksekerci, patlamis misir daha sayamayacaginiz animasyon ve eglenceler. 

 

 

 

 


Büyükler için lezzetli yemekler , içkiler geç vakitlere kadar müzik eglence.

Sirket toplantilari kapali ve açik alanlarimizda yapilmaktadir.

Siz toplantinizi yaperken çocuklariniz ve aileleriniz çiftlik ortaminin zevkini çikarsin.

  

 Bizi Takip Edin

Bizi sosyal ağlarımızdan takip edebilirsiniz. Facebook, Twitter, MSN, Vimeo ağlarından güncel etkinliklerimizi ve kampanyaları- mızı anında takip edebilirsiniz.

 Ulaşım & Kroki

Karaağaç Köyü Hazerfen Havaalanı
Yolu Üzeri Hadımköy
Büyükçekmece / İSTANBUL

 At Satışı

Karaağaç Köyü Hazerfen Havaalanı
Yolu Üzeri Hadımköy
Büyükçekmece / İSTANBUL

 Köpek Satışı

Tesislerdeki Hara Restaurant ve Ranch Cafede olağanüstü lezzetler tadabileceksiniz. Kır düğünü yapmak, at üzerinde gelin olmak istermisiniz?