HARA RESTAURANT

International k-9&Horse Club sizlere 12 ay ailece yararlanabileceginiz doga ile bas basa bir çiftlik ortami sunuyor

  

horse club kahvalti

Tesislerdeki Hara Restaurant ve Ranch Cafede olaganüstü lezzetler tadabileceksiniz. Zengin açik büfe kahvalti, et, izgara, kebap ve tasfirinda odun atesinde pismis pide çesitleriyle mutlak memenuniyetleriniz için hizmet vermektedir.
   

 

 

Yazlik cennet bahçesinde kislik ferahlatici salonunda sizlere Türk ve Akdeniz mutfaginin lezzetli yemeklerini sunuyor. Edremitin özel yapim sizma zeytinyagi ile hazirlanan salata ve mezelerle birlikte, genis sarap kavimizla renkli ve lezzet dolu sofralar sizleri bekliyor.
    

 

 


Çocuklariniz at binerken siz köpeginizle mutlu bir gün geçirebilirsiniz. Yazin çesitli meyve agaçlari altinda yada gölet kenarinda mindere uzanmis yemeginizi yerken köpeginizin egitimini ve çocugunuzun at binisini izlemenin zevkini yasayacaginiz sicak bir ortam.

 

 

 

Soguk kis gününde sömine atesinde ve mumisiginda sicak sarabinizi yudumlayacaginiz ferah, içinizi isitan sicak bir ortam ve güleryüzlü personeliyle sizleri bekliyor. 

 Bizi Takip Edin

Bizi sosyal ağlarımızdan takip edebilirsiniz. Facebook, Twitter, MSN, Vimeo ağlarından güncel etkinliklerimizi ve kampanyaları- mızı anında takip edebilirsiniz.

 Ulaşım & Kroki

Karaağaç Köyü Hazerfen Havaalanı
Yolu Üzeri Hadımköy
Büyükçekmece / İSTANBUL

 At Satışı

Karaağaç Köyü Hazerfen Havaalanı
Yolu Üzeri Hadımköy
Büyükçekmece / İSTANBUL

 Köpek Satışı

Tesislerdeki Hara Restaurant ve Ranch Cafede olağanüstü lezzetler tadabileceksiniz. Kır düğünü yapmak, at üzerinde gelin olmak istermisiniz?