KÖPEK EGITIM

Uzman egitimci kadrosu ve egitim vermis oldugu köpeklerin egitimdeki basarilari Int Kennels K-9 Academy sektörün öncüsü yapmistir. 

Egitimdeki çalisma prensibi tamamen köpek sahibinin ne istedigi ve ne amaçla köpegini egittirmek istedigiyle alakalidir. Amaç sehir ortaminda ve sosyal yasanti ortaminda köpegin sahibinin yasam tarzina adepte olmasidir. Egitim kesinlikle kaba güç ile dövme dikenli ve elektrikli tasma ile köpege baski kurularak verilmez. Köpegin tamamen oyun içgüdüsü ve ödüllendirme özellikle hayir kelimesi kullanilarak sartli refleksle verilir.

Modern egitim araç ve gereçleriyle dizayn edilmis 5000metrekare açik 400 metrekare kapali egitim alani.

    

  

 

A-TEMEL ITAAT:
Bu egitimin amaci köpegin sahibi ve egitimcisiyle uyum içinde söz dinlemesi itaat etmesidir. Tasmali ve gezdirme kayisli olup minimum besbucuk veya alti aylikken egitime alinir. Egitim süresi 1 ay olup sahibi istedigi zaman köpegini ve egitim çalismalarini görebilir ve egitim çalismalarina katilabilir. Içerdigi komutlar takip,otur, yat, bekle, hayir, oturbekle, yat-bekle, buraya gel, dur, aferin ..v.s olup ayrica köpegin pisikolojik bozuklugu ve ayrica karakterinde korkma veya pisiriklik varsa bu sorunlar düzeltilir.

  

  

 

B-ILERI ITAAT:
Tasmasiz ve gezdirme kayisi kullanilmadan verilen bir egitim olup temel itaat egitiminden sonra verilir. Egitim süresi 1 ay olup temel itaatin gelismis seklidir. Sesli ve sessiz, isaret ile komutlar ögretilir. ayrica diger istenmeyen huy ve davranislari düzeltilir. 

    

 

 

C-ALAN KORUMA:
Ev ve isyeri korumasina yönelik egitim olup kapali bir alani veya bahceyi korur yabancilarin girisini engeller ve saldirir. 

  

 


D-BADYGUARD (K-9):
Sahis korumasina yönelik bir egitim sekli olup saldir isir, birak, teslim al v.s gibi komutlari içerir. Genellikle koruma güvenlik egitimi almaya yatkin köpeklere verilen bir egitimdir. Sakin karekterli bir köpege saldirma sert saldirgan bir köpegede kontrollü saldirma, komutla saldirma egitimi verilir. Bir veya üzeri yastaki koruma egitimi almaya uygun cinsteki köpeklere verilir. 

  

 

 Bizi Takip Edin

Bizi sosyal ağlarımızdan takip edebilirsiniz. Facebook, Twitter, MSN, Vimeo ağlarından güncel etkinliklerimizi ve kampanyaları- mızı anında takip edebilirsiniz.

 Ulaşım & Kroki

Karaağaç Köyü Hazerfen Havaalanı
Yolu Üzeri Hadımköy
Büyükçekmece / İSTANBUL

 At Satışı

Karaağaç Köyü Hazerfen Havaalanı
Yolu Üzeri Hadımköy
Büyükçekmece / İSTANBUL

 Köpek Satışı

Tesislerdeki Hara Restaurant ve Ranch Cafede olağanüstü lezzetler tadabileceksiniz. Kır düğünü yapmak, at üzerinde gelin olmak istermisiniz?