International K9 Horse Club At Çiftliği ve Köpek Eğitim Merkezi
Telefon: 0 212 857 81 91 

DAVET ORGANİZASYON

K9 Davet Organizasyon Hizmeti

INTERNATIONAL K9 ORGANİZASYON

DAVET ORGANİZASYON

Kır düğünü yapmak, at üzerinde gelin olmak istemez misiniz?

İstanbul’un yanı başında Taksim’e 20 dakikalık bir mesafede sizlere hayal ettiğiniz, yeşillikler içerisinde, konuklarınız hiç unutamayacağı bir düğün hayal ediyorsanız bizi aramanın tam zamanı.

500 kişilik bahçesinde isteğe bağlı açık büfe veya servisli yemek ile profesyonel organizasyonlarla konuklarınızın olağanüstü zevk ve tat alacağı eğlenceyi sizlere sunuyoruz.

Çiftlik ortamında konuklarınızın kuş sesleri arasında atların koşuşmalarını, gölette balık ve ördeklerin yüzmelerini izlerken sizin at üzerinde düğün alanına girişinizin getireceği heyecan ve daha fazlası.

Kır bahçesinde çocuğunuzun süslenmiş at üstünde krallar gibi sünnet düğününü yapmak istemez misiniz?

Çocuk konukların eğlenmesi için at gezintileri, palyaço, sihirbaz gösterileri, pamuk şekerci, patlamış mısır daha sayamayacağımız animasyonlar ve eğlenceler. Büyükler için lezzetli yemekler, içkiler ve geç vakitlere kadar müzik, eğlence.

Şirket toplantıları, davet ve organizasyonlar isteğinize göre kapalı ve açık alanlarımızda yapılmaktadır. Siz toplantınızı yaparken çocuklarınız ve aileleriniz çiftlik ortamının zevkini çıkarsın.

Bizimle İletişime Geçin