(0212) 857 81 91 - (0212) 857 80 16  info@k9horseclub.com

HAKKIMIZDA

International K9 & Horse Club

International K-9 & Horse Club ilk olarak 1999 yılında International Kennels K-9 Academy adı altında köpek eğitimi, pansiyon, petshop ve veterinerlik hizmeti vermek amacıyla veteriner hekim Ramazan Altıntop tarafından kurulmuştur. Tesis 2005 yılında International Horse Club ve Hara Restaurantı hizmete açmış olup sevgi ve güvenin tek adresi olarak büyümesini hizmet kalitesini arttırarak devam etmektedir.

International K-9 & Horse Club Büyükçekmece Hazerfen Havaalanı yolu üzerinde Karaağaç Köyü girişinde yirmi beş dönümlük bir arazide yılın her ayında ailece yararlanabileceğiniz bir çiftlik ortamı sunuyor. Tesiste Binicilik, at bakım ve pansiyonu, köpek eğitim, bakımı, petshop ve veterinerlik hizmetlerinde faydalanır yazın cennet bahçesinde kışın ferahlatıcı salonunda Türk mutfağının lezzetli yemekleri tadabilir yada şirket toplantınızı, nişan sünnet ve düğün gibi organizasyonlarınızı yapabileceğiniz sıcak bir ortamı siz değerli misafirlerine sunmaktadır.

International Kennels K-9 Academy sektörde hizmet veren diğer K-9 isimli veya benzer isimli hiçbir firmayla ve dernekle ilgisi olmadığı gibi ayrıca başka bir şubesi de yoktur.

Whatsapp Destek
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?