K9 Horse Club
Tel: : (212) 857 80 16  Email: info@k9horseclub.com  

BANYO KUAFÖR

K9 Köpek Eğitim Tesisi

INTERNATIONAL K9 KUAFÖR

HAYVAN BANYO VE KUAFÖR

Köpeğinizle ilgili veteriner kontrolü ile ilaçlı banyo ve kuaför hizmetleri, deri, tüy, tırnak, kulak vs. bakımı yapılmaktadır.

Köpeklerinizin bakımları veteriner hekimler denetiminde gerçekleştirilmektedir. İlaçlı banyo veteriner hekimler nezaretinde dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Köpeklerinizin banyosundan sonra talebinize göre tüy kesimi, şekilli tüy kesimi, fön, köpeğinizin özel günlere reklam, sinema, dizi çekimlerine hazırlığı hastanemiz dahilinde yapılmaktadır. Köpeklerinizin tırnak bakımı ve kesimi de uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca kulak ve burun içi kıl temizliği de son sistem teknolojik ekipmanlar ile yapılmaktadır.

İLAÇLI BANYO

Veteriner hekimlerimizin kontrolünden sonra karar verilen ilaçlı banyoda tamamı uluslararası kuruluşlardan geçerlilik almış markaların malzemeleri kullanılarak köpekleriniz uzman personeller tarafından yıkanır.

TÜY KESİM VE ŞEKİL

Dünyayı paylaştığımız dostlarımız için özel köpek banyo ve kuaför hizmeti vermekteyiz. Uzman personelin kullandığı en son sistem ekipmanlarla kesim yapıldıktan sonra fön ve şekil verilir.

TIRNAK VE KULAK BAKIMI

Köpeklerinizin kulak kılları uzman ekiplerimiz tarafından temizlenir. Tırnak kesimi ve tırnak bakımları da yapılmaktadır.

Bizimle iletişime geçin