PET KUAFÖR

PET BANYO VE KUAFÖR

Evcil dostunuzla ilgili veteriner kontrolü ile ilaçlı banyo ve kuaför hizmetleri, deri, tüy, tırnak, kulak vs. bakımı yapılmaktadır.

Evcil dostunuzun bakımları veteriner hekimler denetiminde gerçekleştirilmektedir. İlaçlı banyo veteriner hekimler nezaretinde dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Evcil dostunuzlarınızın banyosundan sonra talebinize göre tüy kesimi, şekilli tüy kesimi, fön, Evcil dostunuzun özel günlere reklam, sinema, dizi çekimlerine hazırlığı hastanemiz dahilinde yapılmaktadır. Evcil dostunuzun tırnak bakımı ve kesimi de uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca kulak ve burun içi kıl temizliği de son sistem teknolojik ekipmanlar ile yapılmaktadır.

İLAÇLI BANYO

Veteriner hekimlerimizin kontrolünden sonra karar verilen ilaçlı banyoda tamamı uluslararası kuruluşlardan geçerlilik almış markaların malzemeleri kullanılarak Evcil dostunuz uzman personeller tarafından yıkanır.

TÜY KESİM VE ŞEKİL

Dünyayı paylaştığımız dostlarımız için özel banyo ve kuaför hizmeti vermekteyiz. Uzman personelin kullandığı en son sistem ekipmanlarla kesim yapıldıktan sonra fön ve şekil verilir.

TIRNAK VE KULAK BAKIMI

Evcil dostunuzun kulak kılları uzman ekiplerimiz tarafından temizlenir. Tırnak kesimi ve tırnak bakımları da yapılmaktadır.