K9 Horse Club
Tel: : (212) 857 80 16  Email: info@k9horseclub.com  

HARA RESTAURANT

K9 Hara Restaurant

INTERNATIONAL K9 HARA RESTAURANT

HARA RESTAURANT

International K9 & Horse Club Sizlere 12 ay aileniz ile yararlanabileceğiniz doğa ile baş başa bir çiftlik ortamı sunuyor.

Tesislerdeki Hara Restaurant ve Ranch Cafe’de olağanüstü lezzetler tadabileceksiniz. Zengin açık büfe kahvaltı, et, ızgara, kebap ve taş fırında odun ateşinde pişmiş pide ve pizza çeşitleri ile mutlak memnuniyetleriniz için hizmet vermektedir.

Yazlık cennet bahçesinde kışlık ferahlatıcı salonunda sizlere Türk ve Akdeniz mutfağının lezzetli yemeklerini sunuyor. Edremit’in özel yapım sızma zeytinyağı ile hazırlanan salata ve mezelerle birlikte, geniş şarap kavımızla renkli ve lezzet dolu sofralar sizi bekliyor.

Çocuklarınız at binerken siz köpeğinizle mutlu bir gün geçirebilirsiniz. Yazın çeşitli meyve ağaçları altında ya da gölet kenarında mindere uzanmış yemeğinizi yerken köpeğinizin eğitimini ve çocuğunuzun at binişini izlemenin keyfini yaşayacağınız sıcak bir ortam.

Soğuk kış gününde şömine ateşinde ve mum ışığında sıcak şarabınızı yudumlayacağınız ferah, içinizi ısıtan bir ortam ve güler yüzlü personeliyle sizleri bekliyor.

Bizimle iletişime geçin