K9 Horse Club
Tel: : (212) 857 80 16  Email: info@k9horseclub.com  

VETERİNER KLİNİĞİ

Hayvan Hastanesi

INTERNATIONAL ANIMAL CLINIC

VETERİNER KLİNİĞİ

Kliniğimiz 7/24 hizmet vermekte olup, hedefimiz veteriner hekimliği mesleğini ve sevimli dostlarımızın hastalık teşhislerini, belirlenen tedavilerini en yüksek kalitede sunmaktadır.

International Animal Clinic bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden aynı zamanda araştıran veteriner hekim kadrosuna sahiptir.

Tesisimizde 4 veteriner hekim mevcut olup köpeğinizin sağlık kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Her türlü teşhis, tedavi, cerrahi, doğum, dahiliye ve aşı uygulamaları yapılmaktadır.

DAHİLİYE

Hijyenik ve tüm teknik imkanlara sahip muayene ve tedavi odalarından oluşmaktadır.

CERRAHİ

Kapalı devre anestezi, elektrokoter, hasta başı monitör, cryosurgery, sterilizatör gibi teknik cihazlarla donatılmış her türlü operasyonların yapıldığı ameliyathane ve daha fazlası.

DOĞUM

Kliniğimizde 24 saat doğuma müdahale ve doğum sonrası yoğun bakım, kuvöz, kısırlaştırma operasyonları ve her türlü jinekolojik hastalıkların teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

ÖNKOLOJİ

Önkolojik hastalıkların teşhisi, patolojik muayene, testler, tedavi protokollerin hazırlanması ve tedavi talebi yapılmaktadır.

DİŞ

Diş çekim, dolgu, diş taşı temizletme ve parlatma, ağız çene cerrahi uygulama ve hastalıkların tedavisi yapılmaktadır.

LABORATUAR

Her türlü kan, biyokimya, seroloji, alerji gibi bir kısım spesifik testler, parazitolojik testler, idrar deri, gaita testleri yapılmaktadır.

AŞI

Kuduz, karma, lyme, mantar, corono, bronchine, iç ve dış parazit uygulamaları vb. kaliteli marka aşılar yapılmaktadır. Aynı zamanda bilgisayar programı ile köpeğinizin aşı takibi yapılır ve aşı tarihine yakın zamanda telefonunuza mesaj gönderilmektedir.

MİKROÇİP

Mikroçip uygulamasıyla sevimli dostlarımız kimlik kaydı altına alınmaktadır.

TOMOGRAFİ

Anlaşmalı tomografi merkezinde veteriner hekimlerimiz kontrolünde yapılmaktadır.

EKG-Defibrilatör, endoskopi, ultrason, röntgen, tomografi ve daha fazlası K9 Horse & Club Veteriner Kliniğimizde hizmetinizde..

Bizimle iletişime geçin